Yaratıcı Fikirler Platformu

Hakkımızda

Firmamız hakkında
Daha detaylı bilgiler edinin

1989 yılında Bursa’da, “dünyaca ünlü Bursa kumaşları” tabirini hak edecek kalitede ve yenilikçi ürünler ortaya koymak için yola çıktık. Çalışma konusundaki temel prensibimiz geleceğe yönelik akılcı projelerle çevre hassasiyetini daima ön planda tutarak, özgün tasarımlarla kaliteli kumaşlar üretmek ve tüm dünyanın beğenisine sunmaktır.

thumb

21.000m2 kapalı/2.000m2 açık alan üzerine kurulu tesislerimizde dokuma ve boyalı kumaş üretimi ve yenilikçi/ inovatif bir bakış açısıyla ürün geliştirme konularındaki tecrübemizle tüm dünyadaki sektörel gelişmeleri ve yenilikleri daima yakından takip ediyoruz. Sürekli güncellenen teknik yatırımlarımız , ar-ge ve inovasyon projelerimiz Elyaf Tekstil’in dinamizmine katkıda bulunuyor, gücüne güç katıyor.

Armürlü / Jakarlı
Dokuma ve Digital Baskılı
Kumaşlar

Armürlü/ jakarlı dokuma ve digital baskılı kumaşlar olmak üzere ana ürün grubumuz doğal ve selülozik elyaflar olan pamuk, viscose, tencel, modal karışımlar, elastanlı kumaşlar, özel tuşeli inceltmeli polyester kumaşlardan oluşmaktadır.

İpeksi havadaki saten ve dökümlü kumaşlar, farklı bitim teknikleriyle üretilmiş özel tuşeli kumaşlar uzmanlık alanımızdır.

bg image